– Wtyczki Must Have!

– Wtyczki Must Have!

TOP Najlepszych wtyczek WordPress, które musisz posiadać

Im mniej tym lepiej, ale są również wtyczki niezbędne

1. Woocommerce – sklep internetowy

WooCommerce to najpopularniejsza wtyczka eCommerce do WordPressa, z której korzysta już ponad 5 milionów stron internetowych.

Wtyczka posiada wszystkie funkcje potrzebne do stworzenia sklepu internetowego.

W ciągu ostatnich kilku lat WooCommerce stał się najpopularniejszą wtyczką eCommerce do WordPress.

Istnieje już duży rynek ze specjalnymi wtyczkami WooCommerce Themes i WooCommerce w celu rozszerzenia funkcjonalności.

2. Yoast SEO – optymalizacja

wtyczki

Nie ma lepszej wtyczki od Yoast. Chociaż WordPress od samego początku jest stosunkowo przyjazny dla SEO, istnieje wiele sposobów na zwiększenie ruchu przy użyciu najpopularniejszych obecnie dostępnych praktyk SEO.

Yoast SEO to jedna z najpopularniejszych wtyczek WordPress wszechczasów. Ze wszystkich wtyczek SEO WordPress, Yoast oferuje najbardziej kompleksowe rozwiązanie ze wszystkimi funkcjami i narzędziami potrzebnymi do ulepszenia SEO na stronie.

Pomaga dodawać metatagi, generować mapy witryn, łączyć stronę z Google Search Console, optymalizować witrynę pod kątem mediów społecznościowych i wiele więcej.

3. MonsterInsights – Google Analytics 

MonsterInsights to jedna z najlepszych wtyczek Google Analytics do WordPress. Pozwala w pełni połączyć Twoją witrynę z Google Analytics, dzięki czemu możesz dokładnie zobaczyć, w jaki sposób ludzie znajdują i korzystają z Twojej witryny.

Przez „kompletne” rozumiem, że możesz korzystać z prawie całej funkcjonalności Google Analytics razem z WordPress.

Najlepsze jest to, że pokazuje wszystkie ważne statystyki bezpośrednio na pulpicie nawigacyjnym WordPress. MonsterInsights ma darmową wersję, ale najlepsze jej funkcje zostaną odblokowane dopiero po uaktualnieniu do wersji premium.

4. WP-Rocket

WP Rocket to najlepsza dostępna wtyczka do buforowania WordPress. Pozwala to natychmiast poprawić szybkość i wydajność witryny WordPress bez dogłębnej wiedzy technicznej.

Automatycznie włącza zalecane ustawienia pamięci podręcznej WordPress, takie jak kompresja gzip, buforowanie stron, ponowne ładowanie pamięci podręcznej i wiele innych przydatnych funkcji. Możesz także włączyć opcjonalne funkcje, takie jak „leniwe ładowanie” zdjęć i filmów, obsługa CDN, minifikacja plików i inne, aby jeszcze bardziej skrócić czas ładowania witryny.

WP Rocket to zdecydowanie najłatwiejsza i najbardziej przyjazna dla początkujących wtyczka do buforowania.

5. UpdraftPlus

Nie można sobie wyobrazić strony bez wtyczki, która systematycznie będzie robiła nam kopię witryny. UpdraftPlus to najpopularniejsza wtyczka do tworzenia kopii zapasowych WordPress. Dzięki wtyczce możesz skonfigurować automatyczne tworzenie kopii zapasowych i bezpiecznie przechowywać je w usłudze, takiej jak Dysk Google, Dropbox, S3, FTP, poczta e-mail i wiele innych. zapisać.

Możesz także przywrócić swoją witrynę z kopii zapasowej za pomocą kilku kliknięć. Dostępna jest darmowa wersja, ale nie ma ona pełnej funkcjonalności płatnej wtyczki.Dziękuję. Dowidzenia.